15th Open Online Abacus International Result
Select Level

Competition Champion of Champion

Champion of Champion
HallTicketNo : 11991
Name : BHARGAV ONKAR SHAHANE
Marks : 840/800
Group : A

Competition Champions

Champion
HallTicketNo : 11993
Name : TRIVEDIKA VAIBHAV BARBOLE
Marks : 820/800
Group : B
Champion
HallTicketNo : 11911
Name : AYUSH UMESH JAYSWAL
Marks : 820/800
Group : A
Champion
HallTicketNo : 11955
Name : AVANI SHRIRAM PARICHARAK
Marks : 820/800
Group : B
Champion
HallTicketNo : 11956
Name : ANANYA SIDDHARTH PHADE
Marks : 830/800
Group : B
Champion
HallTicketNo : 11992
Name : HARDIK AMIT RUNWAL
Marks : 830/800
Group : A
Champion
HallTicketNo : 12249
Name : DIVYA VINAYAK NIMKARDE
Marks : 820/800
Group : C
Champion
HallTicketNo : 12477
Name : ANUSHIKA . X
Marks : 830/800
Group : A
Champion
HallTicketNo : 12531
Name : K L SWATHY YADAV . .
Marks : 840/800
Group : A
Champion
HallTicketNo : 13680
Name : PRASAD PRAFULRAO CHANDURKAR
Marks : 810/800
Group : A
Champion
HallTicketNo : 13795
Name : ASWATH RAJA
Marks : 820/800
Group : B
Champion
HallTicketNo : 13755
Name : YASH NILKANTH VHANDRAV
Marks : 810/800
Group : A

Competition Champion of Champion

HallTicketNo Student Name Instructor Name Level Name Group Total Marks Out Of Marks Bonus Marks Grand Total Marks
11991 BHARGAV ONKAR SHAHANE MAYURI GADHAVE KID-1 A 800 800 40 840

Competition Champions

HallTicketNo Student Name Instructor Name Level Name Group Total Marks Out Of Marks Bonus Marks Grand Total Marks
11993 TRIVEDIKA VAIBHAV BARBOLE MAYURI GADHAVE KID-1 B 790 800 30 820
11911 AYUSH UMESH JAYSWAL RAJASHREE BOLKE KID-1 A 780 800 40 820
11955 AVANI SHRIRAM PARICHARAK SARIKA BENARE KID-1 B 790 800 30 820
11956 ANANYA SIDDHARTH PHADE SARIKA BENARE KID-1 B 800 800 30 830
11992 HARDIK AMIT RUNWAL MAYURI GADHAVE KID-1 A 790 800 40 830
12249 DIVYA VINAYAK NIMKARDE MRS.ANJUTAI ZINE KID-1 C 800 800 20 820
12477 ANUSHIKA . X A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 A 790 800 40 830
12531 K L SWATHY YADAV . . REKHA SURESH KID-1 A 800 800 40 840
13680 PRASAD PRAFULRAO CHANDURKAR MR. UMESH KARNEWAR KID-1 A 770 800 40 810
13795 ASWATH RAJA R.P. NEELAVATHY KID-1 B 790 800 30 820
13755 YASH NILKANTH VHANDRAV NIRMALA BINGI KID-1 A 770 800 40 810

Competition 1st Prize

HallTicketNo Student Name Instructor Name Level Name Group Total Marks Out Of Marks Bonus Marks Grand Total Marks
12552 NIVEDHA CHINNA PAIYAN C BHUVANESWARI R KID-1 D 800 800 10 810
12527 R J THANUSHYA . . REKHA SURESH KID-1 C 790 800 20 810
11938 ABHIJEET RAHULKUMAR WAKALE SHARMILA MADAN GHUGE KID-1 B 780 800 30 810
13898 R MIRUTHULA . REKHA SURESH KID-1 B 780 800 30 810
12411 SRUSHTI VIVEK BADAVE SARIKA BENARE KID-1 B 780 800 30 810
12474 HETHTHESH . J A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 B 780 800 30 810
12185 SORYANSH VIKASH SINGH JYOTSANA TIWARI KID-1 C 780 800 20 800
12554 TAVIA DINESH SHANMUGA SUNDARAM D BHUVANESWARI KID-1 C 780 800 20 800
12144 RUTUJA NARESH FATE SURENDRA YADAV KID-1 C 780 800 20 800
12290 CHAITANYA SACHIN DHARNE WAHEEDA BAIG KID-1 B 770 800 30 800
13883 AVANI VAIBHAV PATANGE NIRMALA BINGI KID-1 B 770 800 30 800
11994 SUYASH SAMBHAJI YADAV MAYURI GADHAVE KID-1 B 770 800 30 800
11931 ARUSH MANGESH THOMBARE SHWETA GURAV KID-1 B 770 800 30 800
11910 KARTIK YOGESH CHANDRA JOSHI RAJASHREE BOLKE KID-1 B 770 800 30 800
12448 DEVESH KUMAR MUKESH KUMAR BHUVANESWARI R KID-1 B 770 800 30 800
12464 KARTHICKEYAN . KL A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 A 760 800 40 800
12476 DIVYADHARSANA . K A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 A 760 800 40 800
12214 AARYA AMEYA BARDE ANJUTAI ZINE KID-1 A 760 800 40 800
12056 SAISRINIKA DURGAPRASAD CHALADI WAHEEDA BAIG KID-1 C 770 800 20 790
12054 RUGVED VINOD KAMBLE MUKTA KASHIKAR KID-1 B 760 800 30 790
12302 DHRUVA AMIT KALYANI MAYURI GADHAVE KID-1 A 740 800 40 780
11990 ARNAV SUJIT SHETE MAYURI GADHAVE KID-1 B 760 800 30 790

Competition 2nd Prize

HallTicketNo Student Name Instructor Name Level Name Group Total Marks Out Of Marks Bonus Marks Grand Total Marks
12143 VAIBHAVI PRIYESH CHOUDHARY SURENDRA YADAV KID-1 D 770 800 10 780
13911 ARJUN JAYENDRA JAHAGIRDAR M R NANNAWARE KID-1 E 770 800 0 770
13897 HIMANI HIRA LAL AMIT GODARA KID-1 C 760 800 20 780
12466 MOHAMMED ASHIK . N A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 D 760 800 10 770
13889 SURYA DEV KULDEEP SINGH AMIT GODARA KID-1 B 750 800 30 780
12220 SAIEE AASHISH MORE MRS.ANJUTAI ZINE KID-1 B 750 800 30 780
12473 SUDHARSAN . K A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 B 750 800 30 780
13891 AKHIL CHHIMPA RAVIKANT CHHIMPA AMIT GODARA KID-1 B 750 800 30 780
11936 KETAKI KIRAN GHASE SHWETA GURAV KID-1 B 750 800 30 780
11935 RIYA RATAN HENDE RAJASHREE BOLKE KID-1 C 750 800 20 770
12146 SUMANT MAHESH GAWAND MUKTA KASHIKAR KID-1 C 750 800 20 770
12051 DHEERAJ RAVINDRA KOLI WAHEEDA BAIG KID-1 D 750 800 10 760
11927 MONALISA BIBHUTI NAYAK SHWETA GURAV KID-1 B 740 800 30 770
11922 DISHA RAKESH JAIN SHWETA GURAV KID-1 B 740 800 30 770
13788 K. SUBEKSHA KARTHIK R.P. NEELAVATHY KID-1 B 740 800 30 770
12297 VEDANT SUBHASH THEPNE DAKSHTA GHATGE KID-1 C 740 800 20 760
12467 RAAFIUL BISHARATH . B COMPETITIONREGISTRATION15082018061701108.JPG KID-1 B 730 800 30 760
12027 BHAGYA KUMAR KUTHE RAJASHREE BOLKE KID-1 B 730 800 30 760
13876 NAMAN SHEKHAR GUND SANGEETA MULGE KID-1 B 730 800 30 760
12320 SAYALI SAMEER MOTE DAKSHTA GHATGE KID-1 C 730 800 20 750
12551 DHANASHREE . S A.ANITHA LAKSHMANAN KID-1 A 720 800 40 760
11908 TANISH NILESH MODI RAJASHREE BOLKE KID-1 B 710 800 30 740
12587 PRATHAMESH RATNAKAR DESHMUKH SHARMILA MADAN GHUGE KID-1 B 710 800 30 740
12050 DHANASHREE RAVINDRA KOLI WAHEEDA BAIG KID-1 D 710 800 10 720
11995 ARYA DASHRATH ARGADE MAYURI GADHAVE KID-1 A 700 800 40 740
12291 SARA SANTOSH MANE WAHEEDA BAIG KID-1 B 700 800 30 730
13918 ANANNYA VIVEK KAME M R NANNAWARE KID-1 B 680 800 30 710
12461 YASHVIN . P COMPETITIONREGISTRATION15082018055902582.JPG KID-1 B 680 800 30 710
12049 DANISH ASAD SHAIKH RESHMA SHAHANE KID-1 A 660 800 40 700
11926 SHARYALI SUMIT PATIL RAJASHREE BOLKE KID-1 B 660 800 30 690
12247 OM NARENDRA DIWARE MRS.ANJUTAI ZINE KID-1 C 750 800 20 770
11907 SHLOK DINESH DHAMANE RAJASHREE BOLKE KID-1 B 750 800 30 780

Competition 3rd Prize

HallTicketNo Student Name Instructor Name Level Name Group Total Marks Out Of Marks Bonus Marks Grand Total Marks
12058 VANSH ARUN KOLI WAHEEDA BAIG KID-1 C 660 800 20 680
12059 VIRAJ RAJENDRA RAUT SURENDRA YADAV KID-1 C 660 800 20 680
12409 STAVYA VITHAL KATKAMWAR SARIKA BENARE KID-1 B 650 800 30 680
12057 SWARAJ RAJENDRA RAUT SURENDRA YADAV KID-1 C 650 800 20 670
12053 JIYA AMOL MORE MUKTA KASHIKAR KID-1 B 630 800 30 660
12055 RUJUTA OMKAR MANKAME WAHEEDA BAIG KID-1 C 620 800 20 640
11932 SRUSHTI VINAYAK LAVATE RAJASHREE BOLKE KID-1 C 620 800 20 640
11933 VIYAN APURV THOMBRE RAJASHREE BOLKE KID-1 A 610 800 40 650
12052 DIYA VIJAY MAURYA HEENA SHAH KID-1 B 610 800 30 640
13638 ANUSH BHARAT BISHT JYOTSNA TIWARI KID-1 A 600 800 40 640
13746 TARUSHI VINOD RODA DNYANESHWARI MATH KID-1 B 580 800 30 610
13811 NAVEEN MUTHURAMAN AR R.P. NEELAVATHY KID-1 B 580 800 30 610
12412 ISHAN UMESH JOSHI SARIKA BENARE KID-1 B 550 800 30 580
11957 AYUSH RAJENDRA KHOBARE SARIKA BENARE KID-1 B 530 800 30 560
12503 SNEHAL SONU KUMAR RANI JYOTSANA TIWARI KID-1 A 520 800 40 560
11925 DAKSH SUNIL BADE RAJASHREE BOLKE KID-1 B 510 800 30 540
12410 AARAV DNYANESH KATKAMWAR SARIKA BENARE KID-1 B 510 800 30 540
13769 ANUSHKA ASHOK VALANDE MEGHA MUNDHE KID-1 B 480 800 30 510
12436 SAKALP SANJAY SURWASE NIRMALA BINGI KID-1 A 470 800 40 510
12506 SOURAV SANTOSH KR. PRADAN JYOTSANA TIWARI KID-1 A 410 800 40 450
11958 ARYAN RAJENDRA KHOBARE SARIKA BENARE KID-1 B 400 800 30 430
12096 BHARGAV KEDAR KUNTE RAJASHREE BOLKE KID-1 A 350 800 40 390
12387 SHRUSHTI PRADIP BOMBLE MEGHA MUNDHE KID-1 C 350 800 20 370
12510 DARSH HARSH VARDHAN JYOTSANA TIWARI KID-1 A 320 800 40 360
12489 CHETHAN J JAYA KUMAR T JYOTSANA TIWARI KID-1 A 320 800 40 360
12184 ABHIGYAN ASHISH MISHRA JYOTSANA TIWARI KID-1 A 280 800 40 320
11954 ADITYA AJINKYA PHADE SARIKA BENARE KID-1 B 280 800 30 310
12089 AARADHYA PARAG WAGHLE VAISHALI KUKADE KID-1 A 220 800 40 260
12504 SHRISHTI JITENDRA KUMAR YADAV JYOTSANA TIWARI KID-1 A 190 800 40 230
12495 UTKARSH KAILASH CHANDRA JOSHI JYOTSANA IWARI KID-1 A 180 800 40 220
12505 AKSHIT KUMAR JAYVEER SINGH BAGEL SINGH JYOTSANA TIWARI KID-1 A 170 800 40 210
12500 AYAN NADIM AHMAD KHAN JYOTSANA TIWARI KID-1 A 170 800 40 210
12501 RAJ NANDINI ANAND PRATAP SINGH JYOTSANA TIWARI KID-1 B 170 800 30 200
12388 ATHARV MARUTI NARHARE MEGHA MUNDHE KID-1 B 170 800 30 200
13770 SHRINIWAS SHRIKRISHNA PHAD MEGHA MUNDHE KID-1 A 160 800 40 200
12507 CHANDANI ALKESH PATEL JYOTSANA TIWARI KID-1 B 150 800 30 180
12502 KARTIK ROHIT KUMAR JYOTSANA TIWARI KID-1 A 130 800 40 170
12190 LABANYA LB BHUYAN BHUYAN JYOTSANA TIWARI KID-1 A 120 800 40 160
12499 JIGYASA SUNDER SINGH CHUFAL JYOTSANA TIWARI KID-1 A 120 800 40 160
12508 PRAKHAR MANOJ BHATT JYOTSANA TIWARI KID-1 A 110 800 40 150
12187 ANTRIKSH ASHEESH TOMAR JYOTSANA TIWARI KID-1 A 100 800 40 140
12188 RUCHI OM PRAKASH JYOTSANA TIWARI KID-1 A 90 800 40 130
12548 VIRAJ VIJAY GAIKWAD MEGHA MUNDHE KID-1 A 50 800 40 90